6-Diğerleri

WordPress’in Yeni Sürümü Duyuruldu

WordPress yeni sürümü olan Jaco’yu kullanıcılarına duyurdu. WordPress 5.2 sürümü, site alt yapısında meydana gelen sorunlara yönelik önemli geliştirmeler ile kullanıcılarına yardımcı olacak gibi gözüküyor.

WordPress 5.2 sürümünde, site alt yapısında meydana gelen kullanıcıların başını ağrıtan hataları bulup ve düzeltmek için rahatlıkla kullanabileceğiniz araçlar sunmakta. Özellikle “Jaco” adı verilen WordPress 5.2 sürümünde sitenizde yolunda gitmeyen bir durum ile karşılaştığınız da kullanıcı olarak kolaylıkla müdahale etmeniz mümkün kılındı. Kısaca sitenizin başına tek başınız geçebilir ve müşterilerinize de geliştirici yardımlarında bulunabilirsiniz.

Site sağlığı özelliklerini daha çok geliştiren WordPress, 5.2 Jaco sürümü ile sorunların ayıklanması için yeni araçlar eklendi.

Eklenti Uyumlulukları

WordPress,yeni sürümü Jaco 5.2’de, PHP sürümünün kurulu eklentilerle stabil çalışıp çalışmadığını otomatik olarak kendisi belirleyecektir. Eklenti, sitenizin şu anda kullandığından daha yüksek bir PHP sürümünü destekliyorsa, WordPress, etkinleştirmenize izin vermeyerek olası uyumluluk hatalarını önlemeye yardımcı olacak.

Hata Mesajı Almanız Durumunda

Güncelleme sırasında eğer “başarısız güncelleme” mesajı alırsanız, FTP‘yi kullanarak WordPress dizininizde bulunan ” .maintenance ” dosyasını siliniz.Gerçekleştireceğiniz bu işlem ile “başarısız güncelleme” uyarısını ortadan kaldırabilirsiniz.

İlgili Gönderiler
6-Diğerleri

Teknoloji Savaşında Son Durum

6-Diğerleri

Asp Hosting Nedir?Nerelerde Kullanılır?

6-Diğerleri

HTTP mi? HTTPS mi?

6-Diğerleri

Web Sitem Neden Ağır Çalışıyor?