2-E-posta Yönetimi

Windows Live Mail Kurulumu

E-posta hesaplarınızı web alanı aldığınız zaman size gönderilen yönetim panelinden ya da destek bildirimi oluşturarak oluşturabilir / yönetebilirsiniz. Live Mail için e-posta ayarları aşağıdaki gibidir. (Eğer programı henüz kurmadıysanız Dosya Merkezimizde program kurulumunu bulabilirsiniz.) Programı çalıştırdığınızda karşınıza gelen ekranda Hesaplar sekmesinden E-posta butonuna tıklayarak kurulum işlemlerine başlayabilirsiniz.

E-posta butonuna tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere gelecektir. Bu pencereye oluşturmuş olduğunuz e-posta bilgilerini yazmalısınız. Adınız Soyadınız bölümüne e-postanız karşı tarafa iletilirken görünmesini istediğiniz Ad bilgisini girmelisiniz ve Sunucu ayarlarını el ile yapılandır seçeneğini işaretlemelisiniz. Bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra İleri butonuna basınız.

Sunucu ayarlarını yapılandır bölümündeki ayarları aşağıda gördüğünüz şekilde düzenlemelisiniz. Tüm bilgileri doğru olara girdiğinizden emin olduktan sonra ileri butonuna tıklayınız.

E-posta kurulumunuzun başarı ile gerçekleştiğini bildiren bir onay sayfasına yönlendirileceksiniz.

İlgili Gönderiler
2-E-posta Yönetimi

IMAP e-posta hesabını nasıl geçiririm?

2-E-posta Yönetimi

iPhone Mail Kurulumu

2-E-posta Yönetimi

Outlook 2003 Mail Kurulumu

2-E-posta Yönetimi

Outlook 2007 Mail Kurulumu

Bir cevap yazın